O Nás

Jsme manželský pár žijící na samotě u lesa v obci Píšť, která se nachází mezi Opavou a Ostravou. Chovu a výcviku psů se věnujeme 41 let a máme tak bohaté zkušenosti. Věnujeme se převážně lovecké kynologii (jsem všestranný rozhodčí z výkonu pro ostatní plemena), kterou provozujeme 21 let. V minulosti jsem 16 let působila jako instruktorka sportovní kynologie. Poskytujeme ubytování psů všech plemen a velikostí. Psům zvyklým na venkovní podmínky nabízíme zateplené chatky s výběhem, které v chladných dnech vytápíme. Chata je vybavena robustním lehátkem Anadi s vetbed dekami. Majitel si může přivést pelíšek, na který je pejsek zvyklý.
V chatkách i výbězích je zabudován kamerový systém, takže máme pejsky pod neustálou kontrolou. Z těchto chatiček mají psi přístup do prostorných výběhů, které jsou jim k dispozici 24 hodin denně. Rovněž maji přístup na oplocený pozemek o rozloze 10 000m², kde jsou pod naším stálým dohledem. Každý pes má svůj výběh a chatu pro odpočinek. Malé psy a psy zvyklé na domácí prostředí začleníme do chodu domácnosti a budou s námi po celou dobu pobytu. Nabízíme také lovecký výcvik psů, rady ohledně poslušnosti a socializace.

Přívětivé prostředí

Pejsci mají k dispozici prostornou zahradu s koupací plochou. Ubytovaní jsou zahradních chatičkách s výběhy nebo jsou s námi ve společné domácnosti.

Letité zkušenosti

Výcviku psů se věnujeme již 41 let a setkali jsme se s nejrůznějšími plemeny a povahami psů. Naší specializací jsou lovecká plemena. 

}

Nepřetržitý dohled

Psi jsou náš celý život a vše jim proto přizpůsobujeme. Vaše psy budeme mít stále pod dohledem. V chatičkách máme zabudovaný kamerový systém. 

Pobyt na míru

Ubytovat můžeme psy všech plemen a velikostí. Zajistíme jim program v hotelu tak, jak se předem domluvíme. Procházky, výcvik nebo profesionální focení?

Lovecký výcvik

Specializujeme se na psy loveckých plemen. Nabízíme dílčí výcvik aportu a jiných disciplín, nebo kompletní absolvování loveckých zkoušek.

Z

Rady a socializace

Poradíme vám ohledně výcviku poslušnosti a socializace psa. Nabízíme rady ohledně chovu, zkoušek a výstav.